НОВИНИ

Нижня палата Конгресу США підтримала виділення 250 млн. доларів на безпекову допомогу Україні

У подальшому проект відповідного закону має бути підтриманий Сенатом та переданий на підпис Президентові США.

Палата представників Конгресу Сполучених Штатів ухвалила проект закону про “Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони”.  Про це повідомляє прес-служба посольства України в США в Facebook.

 

Зазначається, що сума коштів, яка виділяється Міністерству оборони США для надання безпекової допомоги Україні, визначена в обсязі 250 млн. доларів.

 

"Із зазначеної суми 50 млн. доларі має бути спрямовано на летальні види озброєнь", - йдеться у повідомленні.

 

До документа також включено основні положення проекту “Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки”, який передбачає допомогу у посиленні власних спроможностей щодо захисту від кібератак. Зокрема, Державному департаментові доручається подати до Конгресу доповідь про стан співробітництва з Україною у сфері кібербезпеки з метою пошуку нових напрямів такої взаємодії та підтримки.

 

У подальшому проект закону про “Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони” має бути підтриманий Сенатом та переданий на підпис Президентові США.

 

Нагадаємо, у травні стало відомо, що Комітет з питань збройних сил Палати представників Конгресу представив проект закону про “Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони”, яким пропонується виділити Україні 250 млн дол. безпекової допомоги. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.