НОВИНИ

Російські силовики "знайшли" гільзи під час обшуків помешкань кримських татар

При цьому зазначається, що понятих привезли співробітники російських спецслужб.
В окупованому Криму під час обшуку в селі Курське Білогірського району в будинку сім'ї Асанова російські силовики силовики внесли в протокол відомості про нібито виявлені гільзи. Про це повідомляє громадська організація "Кримська солідарність" у четвер, 26 липня.
 

При цьому зазначається, що понятих привезли співробітники російських спецслужб.

 

"За попередньою інформацією, за підсумками обшуку в будинку було «знайдено» гільзи, які вилучили як речовий доказ і внесли в протокол в присутності «понятих». В об'єктивності показань понятих можна сумніватися, бо це люди, спеціально привезені співробітниками спецслужб. Така неправомірна практика роботи з понятими для силовиків в Криму стає нормою", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, обшуку в будинку Асанова почались за відсутності господарів.

 

"На початок слідчих заходів за цією адресою нікого з мешканців не було, він пустує, а самі господарі в даний період часу проживають в іншому домоволодінні. На місце проведення обшуку сім'я приїхала вже після початку слідчих заходів", - інформують у "Кримській солідарності".

 

Нагадаємо, У окупованому Криму в четвер, 26 липня, російські силовики прийшли з обшуками до кримських татар Мустафи Кокі, Умера Абдувеліева, Рідвана Сейтхалілова та Сейтумера Асанова.

 

18 червня в окупованому Криму російські силовики затримали жительку міста Старий Крим Назіфе Сейтумерову та її батька. 

 

Нагадаємо, правозахисні організації зафіксували 55 випадків тортурвідносно жителів півострова з початку анексії Криму Росією. Усього зафіксований 181 випадок негуманного поводження з людьми.

 

19 липня, стало відомо, що в анексованому Криму у будинку фігуранта "ялтинської справи Хізб ут-Тахрір" Мусліма Алієва російські силовики проводять "слідчі заходи".

 

21 травня в анексованому Криму окупанти провели обшуки в будинку активіста "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва в Бахчисараї та у Едема Смаілова в селі Долинне. 

 

10 травня російські силовики провели обшуки в будинку кримських татар, унаслідок чого двох братів Ернеса та Енвера Сейтосманових затримали. Про це повідомляє правозахисна група "Кримська солідарність". За словами активістів, затриманих братів відвезли у відділок ФСБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.