НОВИНИ

Нова хвиля обшуків у Криму. Окупанти затримали двох кримських татар

Зазначається, що зараз усі обшуки вже завершені.

У окупованому Криму російські силовики в четвер, 26 липня, відвезли в Білогірський районний відділ внутрішніх справ Ескендера Абдувелієва та Сейтумера Асанова. Про це повідомляє правозахисна група "Кримська солідарність".

 

"Обшуки в с. Курське в чотирьох будинка завершилися. Ескендера Абдувелієва і Сейтумера Асанова відвезли з будинку в Білогірський РВВС", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас слідчі дії в Холодівці також завершилися.

 

 

"Неповнолітній Азіз-Мухаммед залишився вдома. Техніку не вилучили. Силовики обмежилися візуальним оглядом", – зазначається в повідомленні.

 

За даними журналіста Антона Наумлюка, обшуки в Азіза-Мухаммеда Алієва почався приблизно о 8:30 ранку.

 

"До будинку під'їхали автозак, ГАЗель і УАЗ Патріот, з якого вийшли кілька десятків силовиків, які оточили будинок. Охорону виробляв снайпер. У будинку шукали "заборонену літературу, наркотики, зброю". Перевірили комп'ютер, в тому числі історію пошуку в інтернеті, але вилучати не стали. Самого Алієва затримувати не стали, по справі він проходить як свідок і раніше вже давав пояснення в присутності матері", – повідомив він.

 

 

Крім того, журналіст додав, що справа, у рамках якої проходять обшуки, була порушено 28 червня 2018 року по статті 329 УК РФ (наруга над Державним гербом Російської Федерації або Державним прапором Російської Федерації) після того, як невстановлена ​​особа в ніч на 28 травня 2018 року зірвала російський прапор біля будівлі сільради селища Курське та викинула його в туалет, а потім прийшла в сквер "Перемоги" і там зірвала ще один російський прапор і викинув його в урну.

 

"Підозрюваним у справі проходить Сейт-Помер Асанов", – додав Наумлюк.

 

Нагадаємо, 26 липня російські силовики прийшли з обшуками до кримських татар Мустафи Кокі, Умера Абдувеліева, Рідвана Сейтхалілова та Сейтумера Асанова в селі Курське. а також до Азіза-Мухаммеда Алієва в село Холодівка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.