НОВИНИ

У Києві пройде благодійний кінопоказ для збору коштів на фільм про життя режисера Кантера

В основі фільму "Людина з табуретом" лежить неймовірна історія пригод мандрівника, режисера та продюсера Леоніда Кантера.

У п'ятницю, 3 серпня, у Києві відбудеться благодійний кінопоказ стрічки "Тибет Нелегал", автором і продюсером якої є український режисер Леонід Кантер, який 4 червня добровільно пішов із життя. Про це йдеться на сторінці заходу у Facebook.

 

Під час заходу охочі зможуть познайомитися з командою, яка працює над фільмом «Людина з Табуретом», та переглянути фільм Ярослава Попова “Тибет Нелегал”, продюсером якого є Кантер.

 

"У центрі сюжету розгортається історія подорожі Леоніда Кантера, 5-х хлопців, 2-х дівчат і одного табурету, які подорожували Монголією, Китаєм, Тибетом, Непалом, Індією, Шрі-Ланкою. Історія про те, як один із Табуретів опинився на березі Індійського океану і залишився там", - йдеться в анонсі.

 

Повідомляється, що метою кінопоказу є  збір коштів на створення фільму “Людина з табуретом” у рамках кампанії на Спільнокошті та знайомство з командою, яка наразі завершує виробництво стрічки. 

 

"У рамках зустрічі кожен охочий зможе долучитись до фондування проекту на платформі Спільнокошту і натомість отримати подарунки.Кожен із доброчинців отримає запрошення на прем’єру у своєму місті, а його ім’я з’явиться у титрах фільму", - йдеться у тексті.

 

Нагадаємо, в основі фільму "Людина з табуретом" лежить неймовірна історія пригод мандрівника, режисера та продюсера Леоніда Кантера. 

 

Раніше в Україні відкрили «Спільнокошт» для збору 400 тисяч гривень для роботи над документально-пригодницьким фільмом "Людина з табуретом", який покаже “табуретну” мандрівку до Тихого океану, гру та життя її ініціатора – режисера, продюсера та мандрівника Леоніда Кантера.

 

На хуторі Обирок Борзнянського району ввечері в понеділок, 4 червня, виявили тіло відомого режисера, продюсера, мандрівника та письменника Леоніда Кантера.

 

У поліції Чернігівської області підтвердили, що режисер Леонід Кантер скоїв самогубство, біля тіла була знайдена передсмертна записка. Кантер загинув від наскрізного вогнепального поранення у щелепу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.