НОВИНИ

Українська добровольча армія може стати частиною ЗСУ

Наєв підкреслив, що законодавством України не врегульоване питання участі бійців УДА в бойових діях на передових позиціях.

Українська добровольча армія може стати частиною Збройних сил України. Про це 24 липня повідомляє прес-центр штабу ООС.

 

 

Як зазначається, 24 липня у Краматорську командувач Об’єднаних сил Сергія Наєва провів зустріч із керівником Української добровольчої армії Дмитром Ярошем.

 

Зокрема, сторони обговорили можливу участь бійців УДА в підготовці сил для охорони державного кордону, підрозділів територіальної оборони. Водночас Наєв наголосив на готовності до діалогу на основі верховенства права та в рамках чинного законодавства.

 

"Командувач об’єднаних сил підкреслив, що саме законодавством України не врегульоване питання участі бійців УДА у бойових діях на передньому краї, безпосередньо у бойових порядках ЗС України", – йдеться в повідомленні.

 

Командувач Об’єднаних сил також заявив, що цінує вклад кожного добровольця в справу боротьби з російськім агресором.

 

"В ході подальшої розмови були обговорені питання участі вмотивованих бійців УДА у складі всіх видів і родів Збройних Сил України (в тому числі – у складі повноцінного підрозділу) за умов укладення контракту (в тому числі – короткострокового). Було запропоновано проходження військової служби в резерві у складі бойових військових частин спеціального призначення, розвідки та в підрозділах територіальної оборони", – зазначається в повідомленні.

 

Крім того, Наєв запевнив, що в разі прийняття позитивного рішення бійцями УДА, сприятиме проходженню служби в інших силових відомствах сектору безпеки та оборони зі складу Об’єднаних сил.

 

Нагадаємо, 9 липня командувач операцією Об'єднаних сил (ООС) Сергій Наєв заявив. що виступає проти присутності озброєних добровольців і волонтерів на передовій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.