НОВИНИ

Пожежі у Греції. Вісім громадян України звернулись до МЗС

Консул України у Греції встановив зв'язок з вісьмома українцями, серед яких четверо дорослих та четверо дітей.

Вісім українців звернулись до консула України у Греції з бажанням виїхати з міста Кінета. Про це у коментарі РБК-Україна повідомив заступник директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич у вівторок, 24 липня.

 

За його словами, станом на 19 годину 24 липня  консул встановив зв'язок з вісьмома громадянами України, серед яких четверо дорослих та четверо дітей.

 

"Вони не перебувають у небезпеці. Це дуже важливо. У зв’язку з висловленням бажання виїхати з міста Кінета, їм надається сприяння у пошуку  іншого місця проживання у Афінах. Вони мають відбути до України 26 липня", - повідомив Кирилич.

 

Представник МЗС додав, що українці не постраждали внаслідок пожеж у Греції.

 

"Координаційний центр повідомив, що станом на 15:40 не ідентифіковано громадян України серед постраждалих чи загиблих. Не надходило також до координаційного центру звернення щодо розшуку українських громадян, які могли б знаходитись в зоні стихійного лиха", - сказав Кирилич.

 

Нагадаємо, у понеділок, 24 липня у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що українці не постраждали внаслідок лісових пожеж в Греції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.