НОВИНИ

Глава МЗС Литви попередив про можливе втручання РФ у вибори країни

За словами міністра, Вільнюс повинен "зміцнювати імунітет" до можливого втручання Росії у вибори.

Голова Міністерства закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс повідомив, що Росія може втрутитися у вибори країни, які пройдуть у 2019 році. Про це повідомляє портал Delfi.

 

 За словами міністра, Вільнюс повинен "зміцнювати імунітет" до можливого втручання Росії у вибори.

 

"Наївно було б вважати, що Литва стане винятком, що ми не будемо в зоні уваги. Звичайно, для Росії, ми можливо не найважливіша держава, де варто створювати сум'яття. Але, оскільки це відбувається практично у всіх країнах, як ми бачимо, відбувається електронним способом, при використанні засобів стратегічної комунікації, агентів впливу, усіх інших засобів - то чому ж цього не повинно бути в Литві", – наголосив Лінкявічюс.

 

Зазначається, що в 2019 році в Литві відбудуться вибори в місцеві органи влади, буде обиратися президент, а також пройдуть вибори в Європарламент. Крім того, розглядається ідея проведення разом з цими виборами референдуму з питання про подвійне громадянство.

 

Нагадаємо, 23 липня Міністерство закордонних справ Литви звинуватило Росію в тиску на судову систему та правоохоронців через те, що Слідчий комітет РФ ініціював кримінальне переслідування низки литовських суддів і прокурорів, які розслідують справи проти російських військовослужбовців за подіями 13 січня  1991 року, у ході яких радянське керівництво намагалось насильницькими методами повернути Литву в склад СРСР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.