НОВИНИ

У МВС повідомили, скільки триватимуть посилені заходи безпеки на автошляхах

Як зазначається, керівництво Нацполіції вже затвердило план невідкладних заходів щодо посилення безпеки дорожнього руху.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий у вівторок, 24 липня, повідомив, що посилені заходи безпеки на автошляхах триватимуть до кінця туристичного сезону. Про це повідомляє прес-служба МВС.

 

"Посилення заходів безпеки дорожнього руху – це не тимчасова акція, а постійна робота. Наразі патрульні групи розширені військовослужбовцями Нацгвардії. Збільшена щільність патрульних постів на трасах державного та міжнародного значення. Все це триватиме до закінчення туристичного сезону", – заявив Яровий.

 

За його словами, зараз тривають спільні з територіальними підрозділами Укртрансбезпеки перевірки щодо дотримання правил та умов перевезення громадян.

 

"Основними причинами ДТП за участю перевізників є неналежний технічний стан транспортних засобів та свідоме ігнорування водіями вимог правил дорожнього руху. Крім цього, в гонитві за наживою недобросовісні перевізники нерідко вносять зміни у конструкцію салону, збільшуючи його місткість та свідомо наражаючи пасажирів на небезпеку у випадку надзвичайної ситуації. Всі ці порушення мають бути виявлені та отримати відповідну реакцію правоохоронців",  – зазначив начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Нацполіції.

 

Водночас заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зауважив, що керівництво Нацполіції вже затвердило план невідкладних заходів щодо посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на території держави.

 

Нагадаємо, 20 липня міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що Кабінет міністрів України 26 липня схвалить постанову, якою з 27 липня буде повернуто швидкісний контроль на дорогах. Крім того, він додав, що з 21 липня починається тотальний контроль силами Нацполіції та транспортної інспекції всіх перевізників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.