НОВИНИ

У Конгресі США схвалили продовження заборони на військову співпрацю з Росією

Крім того, США у звіті назвали РФ конкурентом.

Комітет з оборони Конгресу США схвалив продовження заборони Міністерству оборони країни співпрацювати з російським оборонним відомством. Про це йдеться в звіті комітету.

 

Відповідне рішення було ухвалене в рамках узгодження проекту бюджету на 2019 рік. Зокрема, цим же документом рекомендується продовжити на 2019 рік програму військової допомоги Україні.

 

Відзначимо, що проект погоджено обома палатами Конгресу.

 

"Комітет рекомендує продовжити в 2019 фінансовому році заборону на фінансування військової співпраці між США і Росією, за винятком певних розпоряджень голови Пентагону або непереборних обставин. Обмеження не стосуються контактів військових двох країн, спрямованих на зниження ризику збройного зіткнення", – йдеться в документі.

 

Водночас у американському Конгресі рекомендували заборонити Пентагону використання коштів, які в 2019 фінансовому році могли посприяти будь-яким діям, спрямованим на визнання суверенітету РФ над Кримом.

 

Крім того, США у звіті назвали Російську Федерацію конкурентом.

 

Як повідомлялося 17 липня, у Сенаті Сполучених Штатів Америки закликали до посилення санкцій проти Росії після зустрічі американського президента Дональда Трампа і російського лідера Владіміра Путіна у Гельсінкі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.