НОВИНИ

У поліції Британії є фотографія підозрюваного в отруєнні Скріпалів – ЗМІ

Як зазначається, британські слідчі показали головним свідкам у справі Скірпалів фотографію одного з підозрюваних.

У Великій Британії поліція має фотографію підозрюваного в справі отруєння колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочки в Солсбері. Про це пише газета Daily Mail.

 

Як зазначається, британські слідчі показали головним свідкам у справі Скірпалів фотографію одного з підозрюваних. За даними ЗМІ, для ідентифікації підозрюваних поліція скористалася технологією розпізнавання облич, які змогли потрапити в камери зовнішнього спостереження.

 

Крім того, згідно з повідомленням, свідок заявив, що йому продемонстрували фотографію людини і запитали, чи не бачив він її коли-небудь в місті, а якщо бачив, то де це було. Однак свідок не зміг впізнати людину на фото.

 

"Також вони згадали жінку, з якою збираються поговорити, але у них не було її фотографії", – додав свідок Джош Харріс.

 

Нагадаємо, 18 травня  колишнього шпигуна Сєргєя Скріпаля, якого отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. Раніше, 9 квітня, Юлію Скріпаль, доньку екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля, яку разом з батьком отруїли у британському місті Солсбері, виписали з лікарні. 

 

5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні. Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.

 

Також британське видання The Guardian повідомило, що слідство з розслідування інциденту з російським агентом Скріпалем і його дочкою в Солсбері вважає, що для їхнього отруєння був використаний нервово-паралітичний газ. Крім того, стало відомо, що Федеральна служба безпеки РФ раніше використовувала речовину, якою був отруєний колишній російський шпигун Сєргєй Скріпаль. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.