НОВИНИ

Глава Мінфіну США запропонував створити зону вільної торгівлі серед країн "Великої сімки"

Разом з тим Мнучін зазначив, що для цього має бути виконано три умови: скасування мит, торговельних бар'єрів і дотацій.

У неділю, 22 липня, глава Мінфіну США Стівен Мнучін запропонував створити зону вільної торгівлі серед країн-членів "Великої сімки". З такою заявою він виступив на зустрічі з колегами з країн G7 у Буенос-Айресі.

 

"Якщо Європа вірить у вільну торгівлю, то ми готові підписати угоду про безмитні торговельні відносини, але для цього має бути виконано три умови: скасування мит, торговельних бар'єрів і дотацій. " - наголосив Мнучін. 

 

У свою чергу Міністр фінансів Франції Брюно Ле Мер заявив, що США спочатку мають скасувати мита на сталь і алюміній, а також відмовитися від погрози запровадити збори на ввезення автомобілів з країн ЄС.

 

Австрійський статс-секретар Мінфіну Хуберт Фукс підтримав пропозицію Мнучіна, зазначивши, що "навіть міністр фінансів США виступає за справедливу і вільну торгівлю".

 

Фукс додав, що скасування американських мит на сталь і алюміній не повинно бути умовою для торгових переговорів ЄС і США.

 

Також Комісар ЄС з економічних питань П'єр Московічі заявив, що після переговорів у Буенос-Айресі розбіжності між їхніми учасниками не зникли, але зустріч у цілому не була напруженою. У проекті підсумкового висновку йдеться, що торговельні спори та інші політичні кризи збільшили ризики для зростання світової економіки. У зв'язку з цим потрібна готовність до діалогу, а також проведення необхідних реформ.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.