НОВИНИ

Україна засудила заяву глави МВС Італії щодо Криму

Клімкін наголосив, що той, хто виправдовує анексію, хто не вірить, що існує міжнародне право – "обов’язково за це заплатить".

Міністерство закордонних справ України засудило заяву міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні, у якій він ставиться під сумнів суверенітет та територіальна цілісність України, а саме – назває "законною" анексію Криму та "фальшивою" революцію в Україні. . Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"Засуджуємо позицію італійського політика як таку, що не ґрунтується на реальних фактах та суперечить визнаним принципам та нормам міжнародного права. З метою висловлення протесту та отримання роз’яснень італійської сторони до МЗС запрошено посла Італії в Україні", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у МЗС розраховують, що уряд Італії вкотре засудить російську агресію проти України, окупацію Криму та Донбасу.

 

 "Впевнені, що безвідповідальні висловлювання та заяви окремих політиків не спроможні поставити під сумнів тверду позицію міжнародної спільноти щодо підтримки України у відновленні свого суверенітету й територіальної цілісності", – підкреслили в зовнішньополітичному відомстві.

 

Крім того, інцидент прокоментував міністр закордонних справ Павло Клімкін.

 

"Хто виправдовує анексію, хто не вірить, що існує міжнародне право – обов’язково за це заплатить. Так воно завжди було в історії. А щодо Майдану – залиште нам право говорити, що це було і як. Адже це зроблено українцями. І за свободу ми заплатили свою дуже велику ціну", – наголосив він.

 

Як повідомлялося, 20 липня заступник глави МЗС Олена Зеркаль заявила, що Міністерство закордонних справ України викликало посла Італії після заяви італійського міністра внутрішніх справ і глави правої партії "Ліга" Маттео Сальвіні, який назвав "законною" анексію Криму та "фальшивою" революцію в Україні. 

 

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Італії і глава правої партії "Ліга" Маттео Сальвіні виправдав незаконну анексію Крима Російською Федерацією, а революцію в Україні назвав "фальшивою".

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.