НОВИНИ

Міністр внутрішніх справ Італії назвав революцію в Україні "фальшивою"

Сальвіні також вважає законним референдум, "де 90% людей проголосували за повернення Криму до складу Російської Федерації".

Міністр внутрішніх справ Італії і глава правої партії "Ліга" Маттео Сальвіні виправдав незаконну анексію Крима Російською Федерацією, а революцію в Україні назвав "фальшивою". Про це йдеться в його інтерв'ю The Washington Post у четвер, 19 липня.

 

Відповідаючи на фразу журналіста про незаконність псевдореферендуму в 2016 році, він заявив, що це був референдум, де 90% людей проголосували за повернення Криму до складу Російської Федерації. 

 

"Порівняйте це з фальшивою революцією в Україні, яка була псевдо-революцією, профінансованою іноземними силами - подібно до "Арабської весни". Існують історично російські певні зони, з російською культурою та традиціями, які законно належать Росії", - заявив глава МВС.

 

Сальвіні підтвердив свою прихильність скасування європейських санкцій проти РФ, "тому що вони не довели свою користь, і, згідно з даними, вони завдали шкоди італійському експорту".

 

Нагадаємо, 27 червня прем’єр Італії Джузеппе Конте заявив, що на саміті Європейського союзу відстоюватиме відмову від автоматичного подовження санкцій проти Росії. 

 

Раніше Конте заявив, що Рим підтримує подвійний підхід НАТО у відносинах з Росією.

 

Нагадаємо, 5 червня  Конте виступив за перегляд санкцій відносно Росії. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.