НОВИНИ

В Україні налагодили серійне виробництво реактивного піхотного вогнемета РПВ-16

Дана переносна зброя здатна знищувати живу силу противника навіть за потужними укриттями, а також легкоброньовану техніку, на відстані близько одного кілометра.

Державний Науково-дослідний інститут Хімічних продуктів налагодив виробництво реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16. Про це повідомляє прес-служба ДК "Укроборонпром".

 

"РПВ-16 – термобарична зброя, яка розроблена та виробляється для українського війська за Державним оборонним замовленням. Вогнемет вже вдало пройшов приймально-здавальні випробування та найближчий часом посилить військові підрозділи", - йдеться в повідомленні.

 

 

В Укроборонпромі розповіли, що реактивний піхотний вогнемет оснащений реактивною гранатою із спеціальною термобаричною сумішшю. Термобарична зброя знищує противника завдяки створенню під час вибуху високотемпературного імпульсу, який супроводжується різким перепадом тиску. Вона також називається боєприпасами об‘ємного вибуху.

 

 

При цьому фугасна дія 93-міліметрового пострілу РПВ-16 еквівалентна артилерійському снаряду великого калібру. Тому ця переносна зброя здатна знищувати живу силу противника навіть за потужними укриттями, а також легкоброньовану техніку, на відстані близько одного кілометра.

 

Зазначається, що створення та серійний випуск РПВ-16 стали можливими, насамперед, завдяки кооперації виробничих потужностей ДНДІ Хімічних продуктів, КП "ШКЗ "Імпульс" та ДАХК "Артем", які є підприємствами-учасниками Концерну "Укроборонпром".

 

Нагадаємо, піхотний вогнемет РПВ-16 вперше продемонстрували у липні 2017 року на Гончарівському полігоні Збройних Сил України.

 

Як повідомлялося, у липні Укроборонпром розпочав серійне виробництво боєприпасів за стандартами НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.