НОВИНИ

Кіберполіція прийшла з обшуками до офісу Компартії

Як заявили представники Компартії, правоохоронці прийшли з постановою про закриття сайту організації.

Працівники кіберполіції в четвер, 19 липня, прийшли з обшуками в офіс забороненої  Комуністичної партії України. Про це в повідомила глава прес-служби Департаменту кіберполіції Юлія Квітко.

 

За її словами, подробиці обшуків в офісі Компартії будуть оголошені після завершення слідчих дій.

 

"На даний момент тривають слідчі дії. Обшуки наразі ще проходять. Більш докладно ми зможемо повідомити після завершення слідчих дій", –повідомила вона.

 

Як заявили представники Компартії, правоохоронці прийшли в офіс з постановою про закриття сайту організації за розміщення фото першого секретаря ЦК Компартії України Володимира Щербицького.

 

Нагадаємо, 8 травня працівники Служби безпеки України провели слідчі дії у керівників Компартії. У ході обшуків правоохоронці вилучили в голови Комуністичної партії України Петра Симоненка пістолет та агітаційні матеріали, спрямовані на насильницьку зміну влади. 

 

Згодом стало відомо, що СБУ викликала на допит лідера забороненої Комуністичної партії України Петра Симоненка. Як зазначається, Симоненка допитують у рамкам кримінального провадження, яке має ознаки злочинів передбачених ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади)  та ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.