НОВИНИ

Укроборонпром розпочав серійне виробництво боєприпасів за стандартами НАТО

Вперше в Україні розпочате серійне виробництво 40-мм боєприпасів для автоматичного гранатомету.

Шосткинський казенний завод "Імпульс", що входить до складу Укроборонпрому, розпочав серійне виробництво боєприпасів для 40-мм автоматичного гранатомету ПГОФ-40, які відповідають стандарту НАТО. Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому у середу, 18 липня.

 

"Вперше в Україні, у співпраці із "Кузнею на Рибальському", було освоєно та розпочате серійне виробництво 40-мм боєприпасів для автоматичного гранатомету. Зараз "Імпульс" працює над тим, щоб збільшити об‘єми виробництва цих боєприпасів шляхом механізації виробництва та запровадженню нових інструментів. При цьому, здебільшого, складання таких боєприпасів - це ручна робота", - заявив директор підприємства Євген Чернов.ПГОФ-40 - граната осколково-фугасної дії з типорозміром 40х53 мм, що відповідає встановленому у НАТО стандарту боєприпасів до автоматичних гранатометів. У порівнянні із 30-мм гранатами, які зараз використовуються у більшості автоматичних гранатометів, що стоять на озброєнні українського війська, 40-мм граната, має більшу потужність та розліт осколків.

 

Нагадаємо, 25 червня науково-виробничий комплекс "Іскра", який входить до складу держконцерну "Укроборонпром", передав Збройним силам України новітні радіолокаційні станції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.