НОВИНИ

В Україні вирішили провести пробний перепис населення

Уряд визначив Державну службу статистики відповідальною за проведення пробного перепису.

Кабінет міністрів у середу, 18 липня, ухвалив рішення про проведення пробного перепису населення в Україні в 2019 році. Про це повідомляє прес-служб уряду.

 

"Пробний перепис дозволить підготувати механізми та засоби для проведення Всеукраїнського перепису, які використовувалися востаннє у 2010 році. Це рішення є частиною підготовчих заходів до проведення Всеукраїнського перепису населення, запланованого на 2020 рік", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, проведення пробного перепису населення дозволить:

 

  • сформувати технології, відпрацювати інструменти та методи проведення Всеукраїнського перепису населення;
  • оновити інструменти проведення Всеукраїнського перепису населення, зокрема протестувати використання під час перепису планшетів та ноутбуків, щоб прискорити внесення статистичної інформації та її обробку;
  • опрацювати основні організаційні заходи здійснення Всеукраїнського перепису населення, включаючи подальше опрацювання отриманих даних.

 

Крім того, за пропозицією Державної служби статистики, пробний перепис населення буде проводитися в Оболонському районі Києва та Бородянському районі Київської області в грудні 2019 року.

 

"Уряд визначив Державну службу статистики України відповідальною за проведення пробного перепису населення. Водночас Національна поліція України має забезпечити публічну безпеку і порядок на час проведення пробного перепису", – наголошується в повідомленні.

 

Як повідомлялося 18 квітня,  український уряд ухвалив рішення про створення міжвідомчої комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення. 

 

Нагадаємо, 24 квітня 2017 року віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявив, що вартість проведення перепису населення в Україні становить близько 1 млрд грн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.