НОВИНИ

Уряд схвалив рішення про заборону виплат менеджерам держкомпаній бонусів

Гройсман пояснив, що не проти виплат достойних зарплат і премій, але "в разі досягнення важливих корпоративних і промислових результатів".

У середу, 18 липня, Кабінет міністрів України схвалив рішення про заборону виплат менеджерам держкомпаній бонусів у разі незатвердження річного фінансового плану. Про це у Facebook повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

 

"Я поясню нашу логіку. Найголовніше розуміти - власником державних компаній є український народ. І в той час, коли ми активно боремося із зловживаннями з боку чиновників, прояви жадібності і жаги до надмірних нагород – неприпустима річ, яка підриває довіру до державних компаній з боку українців", - написав Гройсман.

 

Він пояснив, що не проти виплат достойних зарплат і премій, але  "в разі досягнення важливих корпоративних і промислових результатів".

 

"Служити державі - це великий виклик і велика можливість. І не важливо - ти менеджер держхолдингу, чи вчитель, чи лікар, чи військовий на фронті. Ми маємо бути чесними і справедливими один з одним. І жазі до власного збагачення тут не місце",  - додав прем'єр.

 

Нагадаємо, 21 червня Кабінет Міністрів України в рамках експерименту задля підвищення митних надходжень розширив повноваження поліцейських із контролю над митниками

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.