НОВИНИ

РФ виключена зі списку країн, що виготовляють деталі для українського Ан-178 - Порошенко

Ан-178 здійснив демонстраційний політ на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow.

Президент України Петро Порошенко повідомив, що Російська Федерація виключена зі списку країн, які виготовляють комплектуючі для українського літака Ан-178. Про це президент написав у Facebook у середу, 18 липня.

 

Порошенко нагадав, що Ан-178 днями здійснив демонстраційний політ у передмісті Лондона на міжнародному авіакосмічному салоні Farnborough Airshow.

 

"Транспортний турбореактивний літак Ан-178 – розробка інженерів ДП "Антонов". І, що найголовніше, 78% комплектуючих для літака виробляються в Україні, а РФ виключена зі списку країн, які виготовляють решту деталей для нашого Ан-178", - зауважив президент.

 

 

 

Нагадаємо, у понеділок стало відомо,що підприємства авіабудівного кластеру Укроборонпрому беруть участь в авіакосмічному салоні Farnborough Airshow, який стартує 16 липня у передмісті Лондона.

 

Farnborough Airshow-2018  – міжнародна виставка, що присвячена літальним апаратам всіх типів і призначень, авіаційним та космічним двигунам, супутникам, ремонту і технічному обслуговуванню авіаційної техніки, радарам і системам спостереження, авіоніці та наземному устаткуванню тощо. Виставка проходить кожні два роки і є найбільшою експозицією у Великобританії та однією з основних у світі. У цьому році Farnborough Airshow буде тривати з 16 по 22 липня.   

 

Раніше Державний концерн «Укроборонпром» представив сучасні розробки оборонно-промислового комплексу України на міжнародній виставці Eurosatory-2018, яка стартувала у понеділок, 11 червня, у Парижі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.