НОВИНИ

У Єврокомісії повідомили про результати першого раунду газових переговорів Україна-Росія-ЄС

За словами Шефчовича, сторони погодилися концентрувати зусилля на новому контракті із транспортування газу в період після 2019 року.

Віце-президент Європейської комісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович повідомив, що головним питанням газових переговорів між Україною, Європейським союзом та РФ є напрацювання нового контракту щодо транспортування російського газу через територію України до ЄС після 2019 року. Про це він заявив у вівторко, 17 липня, у Берліні за результатами першого раунду переговорів Україна-ЄС-РФ.

 

"Ми погодилися з необхідністю концентрувати зусилля на новому контракті із транспортування газу у період після 2019 року", – наголосив Шефчович.

 

Крім того, він зазначив, що сторони повинні оцінити потреби Європи і російському газі на подальше десятиліття, а також той чинник, як європейське енергетичне законодавство, яке буде імплементоване до національного українського, вплине на майбутні домовленості, включаючи формування тарифу на транзит газу з Росії через територію України до ЄС.

 

Нагадаємо, 17 липня представники Європейського Союзу, України та Росії зустрілися у Берліні для обговорення майбутнього формату транзиту російського газу через Україну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.