НОВИНИ

ЄС і Японія підписали угоду у відповідь на протекціонізм США

У Єврокомісії нагадали, що разом ЄС та Японія складають майже третину світового ВВП.

Європейський союз та Японія підписали угоду про економічне партнерство, яку вже назвали найбільшою торгівельною угодою між двома сторонами. Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії у Twitter у вівторок, 17 липня.

 

На церемонії підписання були присутні президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер та президент Європейської ради Дональд Туск, а також прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе.

 

 

"Це створює зону відкритої торгівлі, яка охоплює понад 600 мільйонів людей",  - йдеться у повідомленні.

 

У Єврокомісії також нагадали, що разом ЄС та Японія складають майже третину світового ВВП. 

 

"Географічно ми (Японія та ЄС - ред.) -  далеко один від одного. Але політично та економічно ми навряд могли б бути же ближчими",  - написав у Twitter Туск.

 

Нагадаємо, 6 червня Європейський союз схвалив рішення щодо введення мита на імпорт продукції зі Сполучених Штатів Америки.

 

31 травня стало відомо, що Євросоюз готується до запровадження заходів у відповідь на введені американські мита на сталь та алюміній.

 

31 травня  Сполучені штати Америки ввели підвищені тарифи на сталь та алюміній з Євросоюзу, Канади та Мексики. Зазначається, що з 1 червня уся сталь з країн союзу, Канади та Мексики підпадатиме під 25% мито, а алюміній з цих країн на 10%.  

 

1 червня Канадський уряд підготував перелік контрзаходів у відповідь на введення Сполученими штатами Америки мита на імпорт сталі і алюмінію з Канади, ЄС та Мексики

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.