НОВИНИ

За тиждень винищувачі НАТО шість разів піднімалися для супроводження літаків РФ над Балтією

Зазначається, що серед російських літаків були військово-транспортні, а також винищувачі і бомбардувальник "Іл-22".
Винищувачі повітряної поліції НАТО, що проводять чергування у країнах Балтії, минулого тижня шість разів піднімалися у повітря, щоб супроводити російські військові літаки, які летіли в міжнародному повітряному просторі над Балтикою. Про це повідомляє Delfi з посиланням на заяву Міноборони Литви.

 

"Винищувачі повітряної поліції НАТО, що несуть чергування у країнах Балтії, минулого тижня шість разів піднімалися в повітря, щоб розпізнати і супроводити російські військові літаки, які летіли в міжнародному повітряному просторі над Балтикою", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що серед російських літаків були військово-транспортні, а також винищувачі і бомбардувальник "Іл-22".

 

Так, частина літаків РФ  летіла з вимкненими транспондерами.

 

Наголошується, що місія повітряної поліції НАТО здійснюється з Литви та Естонії.

 

Нагадаємо, 21 травня стало відомо, що винищувачі місії повітряної поліції Північноатлантичного альянсу в країнах Балтії п'ять разів піднімалися для розпізнавання та супроводження російських військових літаків над Балтійським морем. 

 

17 травня країни Балтії попросили Сполучені Штати Америки посилити дислоковані на їх території батальйони НАТО військово-морськими силами.

 

Як повідомлялося,  3 квітня лідери країн Балтії заявили, що звернуться до США  з проханням відправити більше військ та підсилити повітряну оборону на східному фланзі НАТО для стримування Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.