НОВИНИ

Заступником начальника Генштабу Канади став українець

Онук українських переселенців із Стрия Львівської області протягом двох років командував Сухопутними військами Канади.
Заступником начальника Штабу оборони Канади призначено українця за походженням, генерал-лейтенанта Пола (Павла) Винника. Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони Канади у понеділок, 16 липня.
 
 
 
 

На сайті Міноборони Канади повідомляється, що генерал Винник протягом двох років командував Сухопутними військами Канади, а до того - очолював воєнну розвідку країни. За освітою він – військовий інженер, служить у ЗС Канади із 1981 року.

 

Крім того, відомо, що 2009-ому Вінник брав участь у війні в Афганістані в складі Багатонаціонального командування безпеки як помічник командувача, відповідального за формування афганського міністерства оборони та національної армії.

 

За останні кілька років він кілька разів відвідував України, побувавши навіть у селі Поздимир на Львівщині, звідки походять його предки.

 

У 2016 році стало відомо, що онук українських переселенців із Стрия Львівської області Пол Винник став новим командувачів сухопутних військ Канади. 

 

Нагадаємо, 10 січня стало відомо, що Міністерство закордонних справ Канади очолила українка за походженням Христя Фріланд, яка раніше обіймала посаду міністра міжнародної торгівлі. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.