НОВИНИ

Жоден президент США так не принижував себе перед тираном - Маккейн

Сенатор назвав прес-конференцію Трампа і Путіна "жалюгідним розгромом".

Голова комітету з питань збройних сил Сенату Сполучених Штатів Америки Джон Маккейн розкритикував зустріч американського президента  Дональда Трампа з російським лідером Владіміром Путіним 16 липня у Гельсінкі. Про це йдеться у заяві прес-служби сенатора.

 

За його словами, спільна прес-конференція двох президентів є ганьбою та приниженням для глави Білого дому.

 

"Сьогоднішня прес-конференція у Гельсінкі була одним з найганебніших виступів американського президента в пам'яті. Збиток, нанесений наївністю президента, егоїзмом, помилковою еквівалентністю і симпатією до автократів, важко підрахувати. Але ясно, що саміт в Гельсінкі був трагічною помилкою", - йдеться у заяві Маккейна.

 

 

На  думку республіканця,  Трамп на посаді президента США не просто не здатний, але й не має бажання протистояти лідеру Кремля.

 

"Здавалося, що Трамп і Путін говорили за одним і тим же сценарієм, що президент США зробив свідомий вибір, щоб захистити тирана від справедливих запитань вільної преси і надати Путіну незаперечну платформу для просування пропаганди і брехні по світу", – відзначив він.

 

Крім того, сенатор назвав прес-конференцію "жалюгідним розгромом".

 

"Жоден з попередніх президентів ніколи не принижував себе більш зневажено перед тираном. Президент Трамп не тільки не зміг говорити правду про противника, але виступаючи за Америку перед світом, наш президент не зміг захистити все, що робить нас такими, якими ми є" - підкреслив він.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги