НОВИНИ

У КВУ назвали лідерів фракцій Ради, які пропустили 90% голосувань у липні – інфографіка

За даними Комітету виборців, найчастіше голосували лідери фракцій "Народний фронт" та БПП.

Комітет виборців України повідомив, що лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко та співголови "Опозиційного блоку" Юрій Бойко і Олександр Вілкул пропустили 90% голосувань Верховної Ради в липні. Про це в понеділок, 16 липня, повідомляє прес-служба КВУ.

 

 

Зазначається, що за місяць відбулося 12 пленарних засідань, на яких було проведено 326 голосувань

 

"Співголови "Опозиційного блоку" Юрій Бойко та Олександр Вілкул взяли участь лише в 10% та 5% голосувань відповідно. Обидва політики проігнорували рейтингове голосування щодо розгляду питання про оновлення Центральної виборчої комісії. Низькі показники голосувань також в Юлії Тимошенко. Голова фракції ВО "Батьківщина" взяла участь у 8% голосувань. Серед іншого Юлія Тимошенко не брала участі в голосуванні щодо оновлення ЦВК", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, лідери "Радикальної партії" Олег Ляшко та "Народного фронту" Максим Бурбак взяли участь в 40% та 54% голосувань відповідно. Зокрема, Ляшко проголосував "за" питання щодо оновлення ЦВК, голова НФ – утримався.

 

"Найвищі показники голосувань в Олега Березюка (68%) та Артура Герасимова (94%). Обидва політики проголосували "за" розгляд питання щодо членів ЦВК", – заявили в КВУ.

 

Окремі лідери фракцій не голосували, хоч і були офіційно зареєстровані на засіданнях Ради. Так, Юрій Бойко був письмово зареєстрований на всіх 12 засіданнях Ради, Олександр Вілкул – 6, Юлія Тимошенко – 11, Максим Бурбак – 12, Олег Березюк – 11, Артур Герасимов – 10.

 

"Всього в липні було прийнято 14 постанов Верховної Ради. Серед них постанова про збереження історико-культурної спадщини на Поштовій площі у м. Києві та Звернення Верховної Ради  до інституцій Європейського Союзу щодо поглиблення співробітництва між Україною та ЄС", – додали в Комітеті виборців.

 

Як повідомлялося, у Верховній Раді 15 депутатів жодного разу не проголосували під час засідань парламенту в травні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.