НОВИНИ

Міноборони почало посилювати охорону арсеналів ЗСУ

За неналежну організацію заходів охорони та оборони звільнено командира однієї з військових частин.

У Збройних Силах України почалась робота з посилення охорони арсеналів, баз та складів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони у понеділок, 16 липня.

 

"В даний час проводяться роботи з реконструкції технічних територій на трьох арсеналах Озброєння Збройних Сил. Також в одній з військових частин вже розпочато будівництво 15 обсипних залізобетонних сховищ для зберігання боєприпасів. Загалом в масштабах Збройних Силах України заплановано звести 136 таких сховищ", - йдеться у повідомленні.

 

 

Зазначається, що  з початку 2018 року ведуться роботи з влаштування на охоронних периметрах огорожі нового типу, обладнання охоронних периметрів технічними засобами охорони та системами відеоспостереження.  Також проводиться робота із санітарної очистки технічних та прилеглих до них територій арсеналів, баз, складів.
 


У прес-службі повідомили, що за результатами перевірки однієї з військових частин, за неналежну організацію заходів охорони та оборони, командира цієї військової частини подано до звільнення з лав Збройних Сил України.

 

 

Для забезпечення вибухопожежобезпеки та утримання технічних територій розпочато постачання до військових частин 23 комплектів засобів механізації: вантажних автомобілів, тракторів, підіймачів вантажів тощо. 

 

Продовжується робота щодо погодження відповідних документів реконструкції та капітального ремонту об’єктів військової інфраструктури. Так у 2018 році заплановано провести капітальний ремонт чотирьох їдалень та чотирьох казарм а також будівництво трьох нових казарм.

 

Зазначені заходи повинні підвищити диверсійну стійкість арсеналів, баз, складів та попередити виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об’єктах Збройних СилУкраїни.

 

Нагадаємо, 3 травня в Балаклеї Харківської області сталося загоряння після планового підриву боєприпасів. Згодом Міністерство оборони України підтвердило, що на колишній технічній території 65 арсеналу в Балаклії Харківської області сталася пожежа, до локалізації якої залучено два пожежні танка та інженерна машина розгородження.  У відомстві також повідомили, що розглядають три версії: перша – загоряння трави шляхом попадання пожежного танка на пучок пороху, який лежав у траві; друга – попадання іскри з танка з вихлопної труби; третя – дія сонячних променів на вибухонебезпечні предмети, які знаходяться на цій території. 8 травня пожежу на території колишнього сховища боєприпасів у Балаклії Харківської області було повністю ліквідовано

 

Як повідомлялося, у ніч на 23 березня 2017 року почалися вибухи на території арсеналу поблизу Балаклії Харківської області. У результаті детонації боєприпасів загинула жінка, троє людей постраждали. Наприкінці квітня стало відомо, що в лікарні Балаклії померла жінка, яка постраждала в результаті вибухів на складах боєприпасів.За попередніми підрахунками, збиток від вибухів і пожеж склав близько 220 млн гривень. 19 травня міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко повідомляв, що місто Балаклія, яке постраждало внаслідок надзвичайної ситуації від пожежі на складі боєприпасів з подальшою їхньою детонацією, повністю розмінували та очистили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.