НОВИНИ

Росія намагається розколоти США за допомогою соціальних медіа - Міністр внутрішньої безпеки

У своєму виступі Нільсен наголосила звернути увагу на "старанні спроби російської сторони "посіяти розбіжності і приводи для розбрату серед американців".

Міністр внутрішньої безпеки США Кірстен Нільсен звинуватила Росію в спробах розколоти США за допомогою соціальних медіа. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

За даними видання, у своєму виступі на зборах начальників канцелярії губернаторів штатів Нільсен зазначила "старанні спроби російської сторони "посіяти розбіжності і приводи для розбрату серед американців".

 

При цьому подібна діяльність "необов'язково спрямована на конкретних політиків чи політичні кампанії" - підкреслила міністр внутрішньої безпеки США.

 

За словами Нільсен, відомство не бачить ознак втручання Росії в проміжні вибори в листопаді в тому ж масштабі, що і на виборах президента США в 2016 році.

 

Як повідомлялося, директор Національної розвідки США Ден Коутс заявив, що важливі елементи інформаційної інфраструктури США перебувають під загрозою, а Росія продовжує спроби підірвати американську демократію. 

 

Він порівняв нинішню ситуацію із тією, яка виникла перед терактами 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку і Вашингтоні.

 

Нагадаємо, Міністерство юстиції Сполучених Штатів звинуватило 12 співробітників російського Головного слідчого управління у втручанні у вибори президента США у 2016 році. Про це оголосив заступник генпрокурора США Рід Розенштайн. Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Хілларі Клінтона.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.