НОВИНИ

На Луганщині десятки шахтарів через знеструмлення 6 годин сиділи під землею

Варто зазначити, що масштабні знеструмлення були зафіксовані і в Сєвєродонецьку.

У Луганській області в населеному пункті Тошківка через грозу сталося аварійне знеструмлення шахти, внаслідок чого під землею опинилося майже 90 шахтарів. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання".

 

Варто зазначити, що масштабні знеструмлення були зафіксовані і в Сєвєродонецьку. Внаслідок аварійних відключень без електроенергії опинилися загалом 2304 споживачі

 

За даними енергопостачальної компанії, Тошківка опинилася знеструмленою через грозу о 18:48.

 

"На той момент у шахті перебувала друга зміна, 90 людей. Вони почали працювати о 14.00, і мали закінчити о 20.00, але через знеструмлення залишились під землею. Вже вночі світло дали, і о 1:10 ночі люди були на поверхні" - розповів голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірняків України шахти "Тошківська" Микола Козачок.

 

За його словами, під час аварії шахтарі припиняють роботу та виходять з забою на ділянку, де є приток свіжого повітря. З шахти є запасні виходи, але вони, за даними профспілкового діяча, у дуже поганому стані, тому під час аварій шахтарі чекають, коли енергопостачання відновлять, щоб піднятися на підйомнику.

 

Козачок додав, що це вже другий випадок знеструмлення шахти за це літо — у червні шахтарі теж на кілька годин залишилися під землею без електрики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.