НОВИНИ

Росія продовжує спроби підірвати американську демократію - директор розвідки США

Коутс порівняв нинішню ситуацію із тією, яка виникла перед терактами 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку і Вашингтоні.

Директор Національної розвідки США Ден Коутс заявив, що важливі елементи інформаційної інфраструктури США перебувають під загрозою, а Росія продовжує спроби підірвати американську демократію. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

 

За словами Коутса, "знову горять тривожні червоні сигнали", відбуваються "кібервторгнення і атаки проти цілей у США" і найбільш активні у таких діях Росія, Китай, Іран і Північна Корея.

 

Окрім цього , глава розвідки США називає Росію "найбільш агресивною" і такою, яка продовжує спроби підірвати американську демократію.

 

Він порівняв нинішню ситуацію із тією, яка виникла перед терактами 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку і Вашингтоні.

 

Зазначається, що заява Коутса з’явилася після того, як 13 липня міністерство юстиції США оголосило обвинувачення у втручанні у вибори 12 офіцерам російської військової розвідки. Їх звинуватили у зламі комп’ютерних систем апарату Демократичної партії США і оприлюдненні тисяч викрадених документів та електронних листів.

 

Нагадаємо, Міністерство юстиції Сполучених Штатів звинуватило 12 співробітників російського Головного слідчого управління у втручанні у вибори президента США у 2016 році. Про це оголосив заступник генпрокурора США Рід Розенштайн. Розвідників звинуватили у зламі сервісів комітету Демократичного партії, а також і президентської кампанії Хілларі Клінтона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.