НОВИНИ

«Регіоналу» дозволили за державний кошт купити у родичів житла на 7,78 млн

Міністерство економіки 19 квітня погодило Національному університету Державної податкової служби України придбати квартири у місті Ірпінь, взявши участь у фонді фінансування будівництва на 7,78 млн грн. Фінансування здійснюватиметься з державного бюджету, повідомляється в «Віснику державних закупівель».

В обґрунтуванні закупівлі «у одного учасника» вказано, що «критеріям і технічним вимогам замовника відповідає єдиний житловий будинок, а саме – будинок що будується за адресою: місто Ірпінь, вулиця Тургенівська, 50 (керуючий фонду фінансування будівництва – Публічне акціонерне товариство «Брокбізнесбанк», забудовник – ПАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство»).

Згідно з проектом, на об’єкті будівництва передбачається створення широкої інфраструктури, паркінгу, власного житлово–комунального господарства. Будівництво перебуває у завершальній стадії і планується до здачі в експлуатацію у IV кварталі 2011 року.

Університет купує 403,9 кв м. житла. Вартість одного квадратного метру складає 19250 грн, або $2,4 тис., що у півтора-два рази дорожче від вартості квартир у новобудовах Києва.

Керівником Національного податкового університету є народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник. Головою правління ПАТ «Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство» працює його сестра Олена Мельник. 43% акцій компанії належить брату нардепа-ректора Олександру Мельнику, ще 20% - сину Максиму Мельнику.

Як повідомлялось, наприкінці 2010 року університет придбав квартири за цією ж адресою на 4,3 млн гривень.

Також податковий університет орендує приміщення для гуртожитку та навчальних корпусів у ТОВ «Міжрегіональна фінансово-юридична академія», яке належить сину нардепа-ректора Максиму Мельнику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.