НОВИНИ

Україна і Франція підписали контракт на поставку вертольотів

Варто зазначити, що церемонія підписання відбулася в Києві за участю прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Україна і Франція підписали контракт на поставку 55 вертольотів компанії Airbus Helicopters для системи авіабезпеки та захисту Міністерства внутрішніх справ України. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

 

Варто зазначити, що церемонія підписання відбулася в Києві за участю прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, глави МВС Арсена Авакова і посла Франції в Україні Ізабель Дюмон. 

 

На церемонії прем'єр-міністр наголосив, що контракт дає можливість отримати 55 сучасних вертольотів, які будуть використовуватися в системі безпеки.

 

За його словами, уряд розраховує на поглиблення співпраці з Airbus і в інших сферах, і заявив про бажання створити в Україні сервісний цент обслуговування авіатехніки Airbus.

 

"Я також би хотів приділити увагу...у зв'язку з тим, що у нас буде достатньо серйозний кількісний флот вертольотів Airbus, створити в Україні сервісний центр обслуговування авіації, і можливо це буде регіональний центр - не лише на Україну, але й на інші країни", - сказав Гройсман.

 

Він також відзначив необхідність розгляду можливості співробітництва між країнами в авіаційній галузі, зокрема в ремонтах чи кооперації з виробництва елементів для літальних апаратів.

 

Нагадаємо, 23 березня міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що Україна та Франція домовилися про підписання угоди щодо придбання вертольотів.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.