НОВИНИ

Мер Києва підписав розпорядження про зростання вартості проїзду у столиці

Згідно з документом, разовий квиток на проїзд в одному із видів транспорту коштуватиме 8 гривень.

14 липня 2018 року у Києві буде встановлено нові тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті.  Відповідне розпорядження підписав міський голова Києва Віталій Кличко, інформує прес-служба КМДА.

 

Згідно з документом, разовий квиток на проїзд в одному із видів транспорту коштуватиме 8 гривень. За умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, поїздка коштуватиме 6 гривень 30 копійок.

 

Раніше придбані проїзні квитки чи жетони залишаються дійсними до кінця липня 2018 року. Починаючи з 1 вересня 2018 року, раніше придбані жетони та разові квитки старого зразка обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

 

Вартість проїзного квитка на один місяць у наземному транспорті (без обмеження кількості поїздок) коштуватиме 390 грн, а у метрополітені — 610 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) — 570 грн; на 2 види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) — 670 грн.

 

Окрім того, у столичному метрополітені запроваджуються нові проїзні квитки, що використовуватимуться з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів (75 грн), 14 поїздок на 7 днів (104 грн) та 30 поїздок на 15 календарних днів (210 грн). 

 

Відповідно до розпорядження, збережено пільги на проїзд громадським транспортом для пенсіонерів, ветеранів бойових дій на Донбасі, чорнобильців та інших пільгових категорій населення.

 

Нагадаємо, 17 травня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що рішення про підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті економічно обґрунтоване, хоча і непопулярне. 

 

15 травня заступник голови Київської міської держадміністрації Дмитро Давтян заявив, що вартість разового проїзду в міському транспорті Києва з 14 липня зросте до восьми гривень, за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, поїздка коштуватиме 6 гривень 30 копійок. Крім того, начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський заявив, що у Києві з 14 липня проїзд у метро подорожчає до восьми гривень за поїздку, однак за умови користування проїзним квитком вартість зросте на одну гривню 30 копійок, а при поповненні картки метро на 50 поїздок – на одну гривню 50 копійок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.