НОВИНИ

Порошенко з Макроном обговорили активізацію нормандського формату

Президенти також обговорили безпекову ситуацію на Донбасі .

У четвер, 12 липня, президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном у рамках робочого візиту до Брюсселя для участі у заходах Саміту НАТО. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

 

Зазначається, що президенти обговорили безпекову ситуацію на Донбасі та узгодили подальші кроки для забезпечення виконання Мінських домовленостей і запровадження миротворчої місії ООН. Визнали за необхідне активізувати переговорний процес у Нормандському форматі.

 

"Президент України наголосив на важливості консолідації міжнародних зусиль для посилення тиску на РФ для невідкладного звільнення всіх українських політв’язнів, в тому числі Олега Сенцова, Романа Сущенка та Володимира Балуха. Глава держави подякував за рішення ЄС продовжити економічні санкції до 31 січня 2019 року", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, у Брюсселі президент України Петро Порошенко в четвер, 12 липня, провів зустріч із прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, у ході якої закликав його до співпраці в питанні розгортання миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі та звільненні українських політв’язнів з російських тюрем.