НОВИНИ

Порошенко закликав прем'єра Нідерландів до співпраці щодо розгортання місії ООН на Донбасі

Своєю чергою, Рютте привітав ратифікацію українським парламентом Угоди про співпрацю в справі кримінального розслідування трагедії МН 17.

У Брюсселі президент України Петро Порошенко в четвер, 12 липня, провів зустріч із прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, у ході якої закликав його до співпраці в питанні розгортання миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі та звільненні українських політв’язнів з російських тюрем. Про це повідомляє прес-служба президента України.

 

 

"Глава держави подякував прем’єр-міністру за солідарність та практичну допомогу Україні у протидії російській агресії, зокрема підтримку Нідерландами рішення ЄС продовжити санкції проти РФ до 31 січня 2019 р", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас Порошенко привітав внесення до Спільної декларації Саміту Україна-ЄС та висновків засідання Європейської Ради заклику до РФ визнати відповідальність за авіакатастрофу малайзійського літака рейсу МН17. Своєю чергою, Рютте привітав ратифікацію українським парламентом Угоди про співпрацю в справі кримінального розслідування трагедії МН 17.

 

"Петро Порошено закликав до тіснішої співпраці двох сторін у контексті непостійного членства Нідерландів у Раді Безпеки ООН у 2018 році, зокрема у питанні розгортання миротворчої місії ООН на окупованому Донбасі та звільнення українських політв’язнів з російських тюрем. Президент України запросив прем'єр-міністра Нідерландів відвідати Україну з візитом", – зазначається в повідомленні.

 

Нагадаємо, 12 липня Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект №0194, який ратифікує угоду між Україною та Нідерландами про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов’язаних зі збиттям літака рейсу MH17 Малазійських авіаліній 17 липня 2014 року. За документ проголосував 241 народний депутат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.