НОВИНИ

НАТО та партнери домовилися про спільні закупівлі боєприпасів для cухопутних битв

Зазначається, що меморандум забезпечить ефективність механізмів і скоротить витрати на боєприпаси.

Під час саміту НАТО 16 держав-членів Альянсу і три країни-партнери домовилися про проведення спільних закупівель боєприпасів.  Про це повідомляє Міністерство оборони Латвії.

 

"Меморандум про взаєморозуміння з питань багатонаціонального співробітництва для забезпечення cухопутних битв необхідними боєприпасами" підписали Бельгія, Данія, Естонія, Франція, Італія, Литва, Македонія, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія та Німеччина.

 

 

Зазначається, що після підписання Меморандуму міністрами оборони Австрії і Фінляндії число країн, що співпрацюють у сфері спільних закупівель боєприпасів, досягне 16 держав-членів НАТО та трьох країн-партнерів.

 

Так, дана ініціатива дозволить поглибити військову співпрацю між країнами-партнерами.

 

 

Крім того, це також забезпечить ефективність механізмів і скоротить витрати на боєприпаси.

 

Нагадаємо, 10 липня Європейський союз та НАТО підписали спільну декларацію про співпрацю. Документ  підписали президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, президент Європейської ради Дональд Туск та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Так, декларація передбачає посилення співпраці ЄС та НАТО у таких сферах як військова мобільність, спільна підготовка до кібератак та гібридних нападів, боротьба з тероризмом та нелегальною міграцією у Середземному морі.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.