НОВИНИ

Порошенко проведе понад 15 зустрічей з лідерами країн-членів НАТО в Брюсселі

Єлісєєв також зазначив, що з питання вступу України в НАТО в майбутньому реально йдеться про поглиблену інтеграцію.

Президент України Петро Порошенко проведе понад 15 двосторонніх зустрічей з лідерами країн-членів Альянсу під час саміту НАТО. Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

 

За його словами, у четвер українська делегація працюватиме для того, щоб чітко "зафіксувати" подальші реформи, які необхідні для остаточного наближення до критеріїв НАТО.

 

"І, звичайно, для нас принципово важливо - це підтвердження санкцій політики з боку країн-партнерів, а також, звичайно, питання, пов'язане з протидією російської агресії і російським гібридним втручанням у внутрішні справи України", – заявив Єлісєєв.

 

Він також зазначив, що з питання вступу України в НАТО в майбутньому реально йдеться про поглиблену інтеграцію.

 

"Ми будемо додавати слова "поглиблена інтеграція" і "прискорення інтеграції". Тому що ми зараз вже країна-аспірант, фактично країна, яка стоїть на порозі членства в НАТО. І для нас дуже важливо тепер забезпечити максимальний консенсус всіх країн-членів НАТО щодо нашого членства", – повідомив заступник глави АПУ.

 

Крім того, він додав, що прийняття в Брюсселі декларації країн-членів НАТО з підтвердженням перспективи майбутнього членства України в Альянсі – це "ще один великий удар щодо планів Росії не дати Україні рухатися шляхом євроатлантичної інтеграції".

 

"Наскільки ви знаєте, саме агресія на Донбасі – це була спроба показати, що поки існує конфлікт на території України, Україна не має жодних перспектив інтегруватися в НАТО. Тому сьогоднішня заява розвіяла ці міфи і ще раз підтвердила, що, незважаючи на російську агресію, – а рано чи пізно вона завершиться, за допомогою наших партнерів - Україна міцно крокує до членства в НАТО", – підкреслив Єлісєєв.

 

Нагадаємо, 11 липня саміт НАТО підтвердив євроатлантичні прагнення України, які були підтримані на Бухарестському саміті та на наступних самітах Альянсу.