НОВИНИ

Мей заявила, що підтримує зустріч президентів США та Росії

Прем'єр Британії переконана, що відповідна зустріч може сприятливо вплинути на обстановку в світі, а також знизити ризик конфронтації.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей повідомила, що підтримує проведення зустрічі президента США Дональда Трампа та президента Росії Владіміра Путіним. Про це повідомляє AP.

 

За словами Мей, відповідна зустріч може сприятливо вплинути на обстановку в світі, а також знизити ризик конфронтації.

 

"Замах на Скріпаля був прикладом добре сформованої картини поведінки Росії, яка підриває наші демократичні цінності і завдає шкоду нашим інтересам у всьому світі", – наголосила вона.

 

Крім того, прем'єр Британії додала, що умова комунікації між США і РФ є основною в питанні управління ризиками світової конфронтації.

 

Як повідомлялося, що зустріч  Трампа і Путіна 16 липня в Гельсінкі пройде на тлі акцій протесту.  Зазначається, що поліції було відомо про підготовку чотирьох демонстрацій. Зокрема, одну з акцій мали провести члени молодіжного крила урядової партії "Національна коаліція". Крім того, готувалася  акція протесту Stop Putin ("Зупиніть Путіна"), до якої,  ймовірно, приєднаються активісти міжнародної акції #SaveOlegSentsov ("Врятуйте Олега Сенцова").

 

4 липня у прикордонній службі Фінляндії повідомили про підготовку до тимчасового повернення на кордонах перевірок осіб, що прибувають з Шенгенської зони через проведення у Гельсінкі зустрічі  Трампа і Путіна. 

 

Так, американське видання Politico повідомило, хто буде супроводжувати  Трампа на зустрічі з  Путіним в Гельсінкі. Зокрема, разом з Трампом вирушать керівник апарату Білого дому Джон Келлі, директор Білого дому з комунікацій Білл Шайн, радник з національної безпеки Джон Болтон, прес-секретар Сара Сандерс та перша леді США Меланія Трамп.

 

 

Додамо, Трамп під час зустрічі із Путіним зачепить питання втручання РФ в Україну та у вибори в США.