НОВИНИ

ЗМІ назвали причину видворення російських дипломатів з Греції

Зазначається, що дипломатів було арештовано минулого тижня.

Греція вирішила вислати двох російських дипломатів та запланувала заборонити в’їзд двом російським послам через їхнє втручання у процес вирішення історичної суперечки з Македонією щодо назви колишньої югославської країни. Про це повідомляє агентство AFP з посиланням на джерела.

 

Так, Афіни прийняли "необхідні заходи для захисту своїх національних інтересів".

 

"Грецький уряд хоче хороших відносин з усіма державами, але не може приймати такі стосунки, що порушують міжнародне право і не поважають грецьку владу. У цьому контексті були ухвалені певні заходи", - зауважив представник уряду Дімітріс Цанакопулос.

 

Зазначається, що представник грецького уряду не назвав, які саме заходи будуть вжиті та через що, однак джерела агентства запевняють, що йдеться про видворення двох російських дипломатів  та заборону на в’їзд ще двом послам.

 

Водночас суспільний грецький телеканал ERT1 повідомив, що дипломатів було арештовано минулого тижня. 

 

Нагадаємо, 10 липня стало відомо, що грецький уряд вирішив вислати двох російських дипломатів і заборонити в'їзд ще двом, звинувачуючи їх у втручанні у внутрішні справи та незаконні дії проти національної безпеки Греції.  Зазначається, що Афіни звинувачують дипломатів РФ у здобутті та розповсюдженні інформації та невдалій спробі підкупу грецьких держслужбовців. Так, Афіни закликають до негайного вислання двох працівників, у тому числі офіцера посольства Росії Віктора Яковлєва та вислання ще двох.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.