НОВИНИ

ДПСУ не пустила до України відомого російського актора

Крім того, Макарському заборонено в’їзд в Україну терміном на три роки.

Держана прикордонна служба України 10 липня не пропустили на територію України російського актора Антона Макарського у зв'язку з тим, що в 2015 році він незаконно відвідував окупований Крим. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"Учора (10 липня – Ред.) прикордонники Білгород-Дністровського загону в пункті пропуску "Маяки" виявили громадянина Росії Макарського А. Під час прикордонного контролю відносно нього виконано доручення одного з правоохоронних органів України та встановлено, що у 2015 році він незаконно відвідував територію АР Крим", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, на анексований півострів Макарський їздив брати участь у зйомках пропагандистського серіалу на замовлення одного з телеканалів РФ, незаконно перетнувши державний кордон України в закритих пунктах пропуску на окупованій території.

 

"Даному громадянину заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки та повернуто зворотно", – додали в ДПСУ.

 

Нагадаємо, 10 липня британському журналістові Джону Уоррену Грему Бродерипу, який працює журналістом та ведучим програми «Поедем, поедим» на одному із телеканалів РФ, на три роки заборонили в'їзд в Україну через порушення правил відвідування анексованого Криму.