НОВИНИ

Отруєння "Новичком". У Британії постраждалий вийшов з критичного стану та дав свідчення поліції

Роулі вже коротко поспілкувався з офіцерами поліції, які намагаються знайти джерело походження речовини.

У Великій Британії Чарлі Роулі, який отруївся нервово-паралітичною речовиною "Новичок" у місті Еймсбері, вийшов із критичного стану. Про це повідомили в лікарні, передає AFP.

 

За даними ВВС, чоловік уже коротко поспілкувався з офіцерами поліції, які намагаються знайти джерело походження речовини.

 

"Працівники слідчої групи провели коротку бесіду з Чарлі і будуть проводити подальші розмови з ним у найближчі дні, щоб спробувати встановити, як він і Дон Стерджесс отруїлися нервовим агентом", – зазначили в Скотланд-Ярді.

 

Заступник комісара поліції із спеціальних операцій повідомив, що офіцери працювали над теорією про те, що Стерджесс та Роулі знайшли контейнер, в якому був "Новичок", однак поліція наразі не знайшла контейнер.

 

Як повідомлялося, британець Чарлі Роулі, який 30 червня потрапив під дію нервово-паралітичної речовини "Новичок" у місті Еймсбері, прийшов до тями.

 

8 липня в Британії 44-річна Дон Стерджес, яка отруїлася нервово-паралітичною речовиною "Новичок" у місті Еймсбері, померла.

 

Раніше стало відомо, що двоє бритнців з міста Еймсбері зазнала впливу нервово-паралітичної речовини "Новачок" в результаті контакту із зараженим предметом.

 

Нагадаємо,  4 липня британські фахівці з контртерористичного підрозділу підтвердили, що новий інцидент в містечку Еймсбері знову пов'язаний з отруйною речовиною «Новачок»

 

4 липня поліція графства Вілтшир повідомила про отруєння невідомою речовиною у місті Еймсбері, неподалік Солсбері.  За даними поліції, 30 червня в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною". Місця, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, оточили в якості запобіжного заходу.