НОВИНИ

Поліція Британії заявила, що "Новичок" може зберігатися 50 років у закритому контейнері

Зазначається, що поліція шукає контейнер з нерововим агентом, який отруїв пару в Еймсбері.

Нервово-паралітична речовина "Новичок" може залишатися активною протягом 50 років, якщо її зберігають у закритому контейнері. Про це заявив голова контртерористичного управління британської поліції Ніл Басу, повідомляє The Associated Press.

 

За його словами, поліція шукає контейнер з "Новичком", який, як вважається, отруїв 45-річного Чарлі Роулі і 44-річну Дон Стерджес в місті Еймсбері.

 

"Мені хотілося б сказати, що ми знайшли людей, які відповідальні за це, і ми переконані, що ніяких слідів нервових агентів не залишили у Вілтширі. Але жорстока реальність полягає в тому, що я не можу надати вам ніяких запевнень чи гарантій у цей час", - зауважив він.

 

Крім того, Басу також сподівається, що Роулі, який прийшов до тями у лікарні, зможе дати поліцейським інформацію про місцезнаходження контейнера.

 

Раніше представник Міністерства охорони здоров'я і соціальних справ Великої Британії Саллі Девіс попередила жителів міст Солсбері, Еймсбері та їхніх околиць про ризики контактів з незнайомими предметами. 

 

Як повідомлялося, британець Чарлі Роулі, який 30 червня потрапив під дію нервово-паралітичної речовини "Новичок" у місті Еймсбері, прийшов до тями.

 

8 липня в Британії 44-річна Дон Стерджес, яка отруїлася нервово-паралітичною речовиною "Новичок" у місті Еймсбері, померла.

 

Раніше стало відомо, що двоє бритнців з міста Еймсбері зазнала впливу нервово-паралітичної речовини "Новичок" в результаті контакту із зараженим предметом.

 

Нагадаємо,  4 липня британські фахівці з контртерористичного підрозділу підтвердили, що новий інцидент в містечку Еймсбері знову пов'язаний з отруйною речовиною "Новичок".

 

4 липня поліція графства Вілтшир повідомила про отруєння невідомою речовиною у місті Еймсбері, неподалік Солсбері.  За даними поліції, 30 червня в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною". Місця, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, оточили в якості запобіжного заходу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.