НОВИНИ

Греція заявила про видворення російських дипломатів через загрозу нацбезпеці

Грецький уряд звинуватив Росію у втручанні у внутрішні справи країни.

Грецький уряд вирішив вислати двох російських дипломатів і заборонити в'їзд ще двом, звинувачуючи їх у втручанні у внутрішні справи та незаконні дії проти національної безпеки Греції. Про це повідомляє Ekathimerini.

 

Зазначається, що Афіни звинувачують дипломатів РФ у здобутті та розповсюдженні інформації та невдалій спробі підкупу грецьких держслужбовців.

 

Згідно з повідомленнями високопоставлених грецьких дипломатичних джерел, Афіни закликають до негайного вислання двох працівників, у тому числі офіцера посольства Росії Віктора Яковлєва та вислання ще двох.

 

Наголошується, що ініціатива йде за численними скоординованими зусиллями із розширення російського впливу в Греції, включаючи, зокрема, діяльність Імператорського православного палестинського суспільства.

 

Так, незважаючи на цей крок, Греція продовжує прагнути до гарних відносин з Росією, але додають, що це може бути лише у випадку, якщо обидві країни поважають суверенітет один одної.

 

Відзначається, що будь-які "реакційні рухи" Москви лише призведуть до подальшого погіршення відносин.

 

Раніше прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас повідомив, що Збройні сили країни не будуть брати участь у можливих військових дій у Сирії у відповідь на хімічну атаку в місті Дума (Східна Гута).  Він засудив використання хімічної зброї і наголосив на необхідності зусиль ЄС задля забезпечення мирного врегулювання ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.