НОВИНИ

Двоє очільників партії Терези Мей пішли у відставку

Заступники голови Консервативної партії застерегли прем'єра, що її план не використовуватиме можливості Brexit.

У Великій Британії двоє заступників голови Консервативної партії залишили свої посади на знак протесту проти компромісного плану прем’єр-міністра Терези Мей щодо Brexit. Про це повідомляє ВВС.

 

Зазначається, що Марія Коулфілд і Бен Бредлі застерегли прем'єра, що її план не використовуватиме можливості Brexit.

 

"Ця політика буде поганою для нашої країни і поганою для партії", - зауважила Коулфілд.

 

Зокрема, деякі консерватори незадоволені тим, що Британія після Brexit залишиться тісно пов'язаною із правилами ЄС і не укладатиме власні торгові угоди. Так, детальний план британського уряду  мають офіційно представити у четвер, 12 липня.

 

У свою чергу, Коулфілд підтримувала кампанію за вихід з ЄС, тоді як Бредлі був за членство в Євросоюзі. Бредлі відзначив, що зараз він "не може щиро захищати цей курс" перед виборцями у своєму виборчому окрузі Мансфілд.

 

Наголошується, що консерватори мають загалом дев'ять віце-голів, призначених у січні.

 

Раніше стало відомо, що  міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон йде у відставку.

 

Нагадаємо, 9 липня стало відомо, що британський міністр з питань виходу з Європейського союзу Девід Девіс подав у відставку через невдоволення стратегією "м'якого Brexit" прем'єр-міністра Терези Мей.

 

У свою чергу, новим главою британського МЗС став колишній міністр охорони здоров'я країни Джеремі Ханта, а новим очільником з питань Brexit став екс-міністр з питань житлової політики Домінік Рааб.