НОВИНИ

Отруєння "Новичком". У Британії жителів двох міст закликали не чіпати невідомі предмети

Водночас Девіс повідомила, що загроза для населення залишається низькою.

Представник Міністерства охорони здоров'я і соціальних справ Великої Британії Саллі Девіс попередила жителів міст Солсбері, Еймсбері та їхніх околиць про ризики контактів з незнайомими предметами. Про це вона заявила 10 липня.

 

Зокрема, Девіс зазначила, що йдеться про ємності, у яких може знаходитись рідина або гель - "посудини, шприци, голки, косметика або подібні предмети з металу, пластику чи скла".

 

Водночас вона повідомила, що загроза для населення залишається низькою.

 

Як повідомлялося, британець Чарлі Роулі, який 30 червня потрапив під дію нервово-паралітичної речовини "Новичок" у місті Еймсбері, прийшов до тями.

 

8 липня в Британії 44-річна Дон Стерджес, яка отруїлася нервово-паралітичною речовиною "Новичок" у місті Еймсбері, померла.

 

Раніше стало відомо, що двоє бритнців з міста Еймсбері зазнала впливу нервово-паралітичної речовини "Новачок" в результаті контакту із зараженим предметом.

 

Нагадаємо,  4 липня британські фахівці з контртерористичного підрозділу підтвердили, що новий інцидент в містечку Еймсбері знову пов'язаний з отруйною речовиною «Новачок»

 

4 липня поліція графства Вілтшир повідомила про отруєння невідомою речовиною у місті Еймсбері, неподалік Солсбері.  За даними поліції, 30 червня в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною". Місця, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, оточили в якості запобіжного заходу.