НОВИНИ

США заявили про готовність допомогти Україні досягнути стандартів НАТО

За словами Йованович, дуже важливими є зусилля України в галузі реформування.

Посол США в Україні Марі Йованович заявила, що Вашингтон позитивно оцінює прагнення українських військових досягнути стандартів НАТО, а також планує надавати Києву в цьому допомогу. Про це 10 липня вона повідомила під час дискусії на Київському безпековому форумі "Чого очікувати від саміту НАТО 2018?".

 

"Україна має досить спроможні Збройні сили, і ми бачимо, як за останні чотири роки вони змінились. Ми розраховуємо побачити таку ж еволюцію протягом наступним чотирьох років. Українські військові встановили дуже високу планку для себе - досягнути стандартів НАТО. І ми хочемо зробити все можливе для того, щоб підтримати Україну на цьому шляху", – зазначила Йованович.

 

За її словами, дуже важливими є зусилля України в галузі реформування, зокрема, вона  відзначила закон "Про національну безпеку", який "є рамковим законом для архітектури національної безпеки в Україні".

 

"Наступний крок буде ще складніший – це впровадження реформ і просування вперед інших законів, які б зробили українські збройні сили по-справжньому здатними і спроможними, так само як збройні сили НАТО, а не просто виглядали як такі. Цей процес абсолютно необхідний для того, щоб Україна рухалась у напрямку до НАТО і зрештою до членства в НАТО", – додала американський посол.

 

Нагадаємо, 27 червня заступник державного секретаря США Джон Салліван заявив, що Вашингтон має намір підняти українське питання на саміті НАТО і незадоволений тим, що Угорщина блокує політичну співпрацю України з Альянсом.