НОВИНИ

Порошенко розповів про очікування від зустрічі Трампа з Путіним

Президент побажав Трампу успіху у його зусиллях, "щоб повернути Путіна на вірний шлях".

Президент Петро Порошенко у статті в британському виданні Financial Times поділився своїми очікуваннями від зустрічі президента США Дональда Трампа з президентом Росії Владіміром Путіним у Гельсінкі. Про це повідомляє прес-служба голови держави у вівторок, 10 липня. 

 

Президент зазначив, що нинішній тиждень важливий для України «в часи коли перед нею постають вагомі виклики для безпеки та стабільності».

 

Він нагадав, що розпочався тиждень із Саміту Україна-ЄС в Брюсселі у понеділок і продовжиться Самітом НАТО, в якому Україна також візьме участь.

 

«Цей «український тиждень» надішле потужний сигнал, що почують і в Брюсселі, і за його межами – насамперед, в Гельсінкі. Виходячи з нашого узгодженого підходу не робити нічого, що стосується України, без України, я бажаю пану Трампу успіху у його зусиллях, щоб повернути пана Путіна на вірний шлях. Знаючи його, як я впевнений, що він чекає нашої поразки. Але це не наш варіант, і ніколи ним не буде», - підкреслив глава держави.

 

Нагадаємо, раніше президент заявляв, що ціна за агресію Росії буде лише зростати до тих пір, поки не будуть виконані Мінські домовленості і поки не завершиться окупація Криму і Донбасу.