НОВИНИ

Постраждалий від отруєння "Новічком" британець прийшов до тями

Лікарі констатують "невелике, але значне поліпшення" стану чоловіка.

Британець, який 30 червня потрапив під дію нервово-паралітичної речовини "Новічок" у місті Еймсбері, прийшов до тями. Про це повідомляє BBC з посиланням на дані з лікарні у Солсбері, де знаходиться постраждалий.

 

У тексті йдеться, що 45-річний Чарлі Роулі прийшов до тями. Лікарі заявили, що констатують «невелике, але значне поліпшення» стану Роулі. Чоловік і надалі перебуває в критичному, але стабільному стані.

 

Нагдаємо, раніше міністр оборони Великої Британії Гевін Вільямсон заявив, що причиною загибелі 8 липня матері трьох дітей, 44-річної Дон Стерджесс, стала російська атака із застосуванням тієї ж нервово-паралітичної речовини, яка використовувалася проти родини Скрипалів.

 

 9 липня стало відомо, що у Британії 44-річна Дон Стерджес, яка отруїлася нервово-паралітичною речовиною "Новичок" у місті Еймсбері, померла.

 

Раніше стало відомо, що двоє бритнців з міста Еймсбері зазнала впливу нервово-паралітичної речовини "Новачок" в результаті контакту із зараженим предметом.

 

Як повідомлося, міністр безпеки Великої Британії Бен Воллес закликав Росію надати деталі отруєння "Новачком" колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньки Юлії після того, як двоє британців були отруєні тією ж речовиною 30 червня. 

 

Нагадаємо,  4 липня британські фахівці з контртерористичного підрозділу підтвердили, що новий інцидент в містечку Еймсбері знову пов'язаний з отруйною речовиною «Новачок»

 

4 липня поліція графства Вілтшир повідомила про отруєння невідомою речовиною у місті Еймсбері, неподалік Солсбері.  За даними поліції, 30 червня в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною". Місця, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, оточили в якості запобіжного заходу.