НОВИНИ

Ціна за агресію Росії буде лише зростати - Порошенко

Президент заявив, що «виклики, перед якими постала Україна є величезними, але це не час для полегшення тиску на Росію».

Ціна за агресію Росії буде лише зростати до тих пір, поки не будуть виконані Мінські домовленості і поки не завершиться окупація Криму і Донбасу. Про це президент України Петро Порошенко сказав у статті у британському виданні Financial Times, передає прес-служба глави держави у вівторок, 10 липня.

 

Президент заявив, що «виклики, перед якими постала Україна є величезними, але це не час для полегшення тиску на Росію». 

 

«Це буде визнанням слабкості. Замість цього нам слід чітко заявити, що цінності і принципи вільного світу не будуть скомпрометовані. Я продовжу захищати цю справу та інтереси України, наполягаючи на необхідності повернути окуповані Росією території», - зазначив президент України.

 

Він повідомив, що цього тижня в Брюсселі українське питання стоїть особливо гостро і позиція України активно представлена в європейських інституціях, включно з НАТО.

 

«Ми дамо зрозуміти, що ціна за агресію Росії буде лише зростати до тих пір, поки не будуть виконані Мінські домовленості і поки не завершиться окупація Криму і Донбасу. Прийшов час для конкретних дій», - зазначив Петро Порошенко та додав, що «чи то на вулицях англійських міст, таких як Солсбері, на серверах електронної пошти західних політичних партій або через засоби пропаганди контрольовані Москвою на Заході, Росія намагається посіяти розбрат, непорозуміння і страх, користуючись перевагами наших відкритих суспільств».є

 

Нагадаємо, раніше Порошенко повідомив, що на саміті у Брюсселі погодили подальшу інтеграцію України з ЄС