НОВИНИ

У Чехії партії підписали коаліційну угоду

Зазначається, що коаліція матиме лише 93 (з 200) народних депутатів.

У Чехії очільник Соціал-демократичної партії Ян Гамачек і голова парламентської фракції руху  "Акція незадоволених громадян" Ян Хвойка підписали угоду про співпрацю в рамках правлячої коаліції. Про це повідомляє Radio Praha.

 

Зазначається, що чеський прем'єр-міністр і лідер ANO Андрей Бабіш  також підписав угоду з Комуністичною партією щодо надання підтримки сформованому уряду. 

 

 

Зокрема, коаліція матиме лише 93 (з 200) нардепів і розраховує на підтримку 15 представників комуністів. 

 

 

Так, Бабіш заявив журналістам, що він хоче, щоб уряд був однією командою. 

 

Нагадаємо, 27 червня президент Чехії Мілош Земан через вісім місяців призначив другий уряд на чолі з лідером руху "Акція незадоволених громадян" (ANO) Андреєм Бабішем. Так, міністром закордонних справ став очільник Соціал-демократичної партії Ян Гамачек. Водночас він також обійняв посаду голови МВС. Рух ANO отримав у новому уряді  десять міністерств. У свою чергу, представники Соціал-демократичної партії Чехії очолили МВС,МЗС, міністерства праці та соціальних відносин, сільського господарства і культури.

 

Як повідомлялося, 27 січня чинний проросійський глава Чехії Мілош Земан був переобраний на другий президентський термін. Після підрахунку 96% голосів виборців Земан здобув перемогу у другому турі із 52,12%.

 

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.