НОВИНИ

Міністр внутрішніх справ Німеччини представив свій план політики щодо біженців

Свій план Зеергофер назвав "поворотом у питанні політики щодо шукачів притулку".

Міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеегофер у вівторок, 10 липня, у Берліні представив свій план подальшої політики в питанні біженців. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

У виступі Зеегофер наголосив, що план розроблявся не учасниками урядової коаліції, а його відомством.  Свій план він назвав "поворотом у питанні політики щодо шукачів притулку". 

 

"Один з пунктів представленого плану передбачає створення транзитних центрів для шукачів притулку. Крім того, на німецько-австрійському кордоні має бути запроваджений "новий прикордонний режим" з метою не допустити в ФРН тих шукачів притулку, опікуватися якими мають інші країни-члени ЄС", - йдеться у повідомленні. 

 

За словами міністра, до кінця липня з'ясується, які саме угоди з країнами-членами ЄС варто укласти для зменшення числа мігрантів. 

 

Урядовець також звернув увагу на зростання важливості "національних заходів" на тлі дедалі меншої активності ЄС у цьому плані.

 

Нагадаємо, 3 липня стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель та міністр внутрішніх справ Горст Зеегофер дійшли згоди в конфлікті щодо міграційної політики, який загрожував існуючій коаліції.

 

30 червня стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель домовилася з 14 країнамипро прискорення процедури повернення мігрантів, які намагаються в'їхати до Німеччини.

 

Напередодні лідери ЄС на саміті в Брюсселі досягли домовленості щодо міграційної політики після понад десять годин переговрів та спроби Італії заблокувати рішення.  Зокрема, лідери ЄС домовились створити центри для мігрантів у тих країнах, які на це добровільно погодяться. Так, у цтаких  центрах визначатиметься, хто з мігрантів потребує політичного притулку, а хто  має бути депортований. Наразі не відомо, які країни погодились розмістити дані центри. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.